Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 026 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 524 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

17. listopadu 5998, Chomutov

1 899 999 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 416 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

3 999 000 Kč

17 617 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Jabloňová, Karlovy Vary

3 190 000 Kč

83 947 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Gen. Svobody 1217, Uničov

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Okrajích 43, Spojil

6 290 000 Kč

7 863 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

Jáchymovská 129/59, Karlovy Vary - Bohatice

5 499 000 Kč

53 912 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Na Průtahu, Plzeň

4 290 000 Kč

80 943 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 703 m²

Měcholupy 169, Měcholupy

4 900 000 Kč

62 821 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
1...338339340...503

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 524 nemovitostí