Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 070 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 271 m², pozemek 126 m²Prodej domu 271 m², pozemek 126 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 126 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 126 m²

Prodej domu 271 m², pozemek 126 m²

Smetanova 600, Sokolov

6 100 000 Kč

22 509 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 621 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Na Strážkách 474, Veselí nad Lužnicí I

7 950 000 Kč

6 980 000 Kč

27 920 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 1159 m²Prodej stavebního pozemku 1159 m²
Prodej stavebního pozemku 1159 m²

Prodej stavebního pozemku 1159 m²

Nasavrky - Nová Ves, okres Chrudim

2 897 500 Kč

2 549 800 Kč

2 200 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 124 m²Prodej bytu 3+1 124 m²
Prodej bytu 3+1 124 m²
Prodej bytu 3+1 124 m²

Prodej bytu 3+1 124 m²

Jungmannova, Teplice

5 220 000 Kč

42 097 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Pod Nádražím, Chrást

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Moravský Krumlov, okres Znojmo

5 100 018 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Bořiny, Polička

3 500 000 Kč

3 099 000 Kč

46 254 Kč/m2

1...414415416...507

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 621 nemovitostí