Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 070 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Řečice, okres Žďár nad Sázavou

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 634 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Zahradníčkova, Praha

7 600 900 Kč

7 338 000 Kč

163 067 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Hradecká, Staré Hradiště

7 900 000 Kč

39 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Slezská, Opava

6 900 000 Kč

98 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²
Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Prodej chalupy 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Husova, Mirovice

6 650 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1089 m²Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 395 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej stavebního pozemku 1164 m²Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 328 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
1...415416417...507

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 634 nemovitostí