Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 072 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 648 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Husova, Mirovice

6 650 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1089 m²Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²
Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Prodej stavebního pozemku 1089 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 395 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej stavebního pozemku 1164 m²Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²
Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Prodej stavebního pozemku 1164 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 328 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej stavebního pozemku 1147 m²Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²
Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Prodej stavebního pozemku 1147 m²

Lipoltice, okres Pardubice

2 298 000 Kč

2 003 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prokopa Holého, Děčín IV-Podmokly

3 900 000 Kč

3 590 000 Kč

71 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Mrákotín 162, Mrákotín

3 650 000 Kč

3 190 000 Kč

37 976 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Stanislava Lolka, Zábřeh

7 490 000 Kč

49 933 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

8 990 000 Kč

110 988 Kč/m2

1...416417418...508

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 648 nemovitostí