Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 17 mil. Kč

Do 17 mil. Kč

5 504 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 072 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní, Pardubice

4 999 000 Kč

4 799 000 Kč

92 288 Kč/m2

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

135 571 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 60.8 m²Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²
Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Prodej bytu 3+1 60.8 m²

Tyršova, Budějovické Předměstí, Písek

3 600 000 Kč

59 211 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Suchomasty, okres Beroun

6 999 000 Kč

29 910 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Čajkovského, Třebíč

4 500 000 Kč

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich

Populární

Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Sadová 174, Dolní Poustevna

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

16 026 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 2 m²Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²

Prodej bytu 2+kk 2 m²

V. Volfa 1359/18, České Budějovice 2

2 890 000 Kč

1 445 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 881 m²

Tyršova 1735, Lipník nad Bečvou I-Město

11 990 000 Kč

11 700 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
123...551

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 072 nemovitostí