Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 975 m²Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²

Prodej stavebního pozemku 975 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

1 790 000 Kč

1 836 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1484 m²Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²
Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Prodej stavebního pozemku 1484 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

1 484 000 Kč

1 000 000 Kč

674 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Razová, okres Bruntál

1 795 000 Kč

1 350 000 Kč

1 644 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Razová, okres Bruntál

1 695 000 Kč

1 329 000 Kč

1 629 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 458 m²Prodej stavebního pozemku 458 m²
Prodej stavebního pozemku 458 m²
Prodej stavebního pozemku 458 m²

Prodej stavebního pozemku 458 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

2 162 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 876 m²Prodej stavebního pozemku 876 m²
Prodej stavebního pozemku 876 m²
Prodej stavebního pozemku 876 m²

Prodej stavebního pozemku 876 m²

Plánice, okres Klatovy

790 000 Kč

902 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Hostinné, okres Trutnov

1 639 950 Kč

1 450 Kč/m2

1...161718...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 175 nemovitostí