Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 177 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Opava, okres Opava

925 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Opava, okres Opava

1 850 000 Kč

1 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Podhradí, okres Cheb

1 097 500 Kč

1 006 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Podhradí, okres Cheb

840 500 Kč

1 092 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Železnice, okres Jičín

1 650 000 Kč

1 650 Kč/m2

1...192021...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 177 nemovitostí