Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 144 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Kaceřov, Kaceřov

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 666 m²

Dřevnovice, okres Prostějov

1 551 000 Kč

23 149 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 64.3 m²Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²
Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Prodej bytu 3+1 64.3 m²

Slavče u Trhových Svinů

1 990 000 Kč

30 949 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 3+1 62.6 m²Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²

Prodej bytu 3+1 62.6 m²

U Věžových domů 2933/8, Most

1 790 000 Kč

28 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Americká 2218/17, Teplice

1 890 000 Kč

35 660 Kč/m2

Prodej chaty 64 m²Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²
Prodej chaty 64 m²

Prodej chaty 64 m²

Bochov, Karlovy Vary

1 899 000 Kč

29 672 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Litochovice nad Labem 8, Prackovice nad Labem

1 690 000 Kč

1 590 000 Kč

41 842 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...333435...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 144 nemovitostí