Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

677 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Hraniční, Děčín

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 632 m²

Pelhřimov ev. č. 5302, Pelhřimov

1 699 000 Kč

77 227 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 18 m²Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²
Prodej bytu 1+kk 18 m²

Prodej bytu 1+kk 18 m²

Fibichova, Karlovy Vary

1 950 000 Kč

1 799 999 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

ZK Nad Janovým mlýnem, Třebíč

1 890 000 Kč

32 586 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Ševětín ev. č. 30, Ševětín

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Horská cesta, Duchcov

1 990 000 Kč

38 269 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Karla Čapka, Krupka

690 000 Kč

19 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 863 m²

Mlýnec, Přimda

1 600 000 Kč

12 500 Kč/m2

1...424344...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 166 nemovitostí