Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

667 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 136 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1975 m²Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Biskupice-Pulkov - Biskupice

1 284 000 Kč

650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1579 m²Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Erpužice, okres Tachov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

627 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1670 m²Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²
Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Prodej stavebního pozemku 1670 m²

Kunžak, okres Jindřichův Hradec

1 590 750 Kč

953 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 205 m²

Odrava, okres Cheb

455 000 Kč

405 000 Kč

6 750 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 342 m²

Sumrakov 53, Studená

1 400 000 Kč

1 250 000 Kč

22 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Závodu míru 1913, Sokolov

1 490 000 Kč

39 211 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Velenice, okres Česká Lípa

1 100 000 Kč

699 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
1...596061...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 136 nemovitostí