Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

676 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 421 m²

Svatava, okres Sokolov

1 499 000 Kč

1 199 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 171 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Vanůvek, okres Jihlava

1 217 300 Kč

1 393 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej stavebního pozemku 1218 m²Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²
Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Prodej stavebního pozemku 1218 m²

Petrovice, okres Ústí nad Labem

990 000 Kč

813 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 1+1 35.96 m²Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²
Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Prodej bytu 1+1 35.96 m²

Horní, Ostrava

1 890 000 Kč

52 558 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Jateční 1410/2, Aš

1 600 000 Kč

29 091 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 950 000 Kč

23 780 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Chrastavec 40, Chrastavec

2 300 000 Kč

1 590 000 Kč

19 875 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...626364...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 171 nemovitostí