Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 602 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 662 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 944 m²

Žižkova, Karlovy Vary

5 900 000 Kč

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Sportovní 1265/4, Praha 10 - Vršovice

13 190 000 Kč

119 909 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

5 980 000 Kč

3 903 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²
Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Prodej domu 315 m², pozemek 1640 m²

Mlýnská, Bochov

6 490 000 Kč

20 603 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 989 m²Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²
Prodej stavebního pozemku 989 m²

Prodej stavebního pozemku 989 m²

Nepomuk, okres Plzeň-jih

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

2 012 Kč/m2

1...126127128...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 662 nemovitostí