Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 541 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 592 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Polnička, okres Žďár nad Sázavou

3 370 000 Kč

54 355 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Dolní, Řepiště

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Zahradní, Lipník nad Bečvou

3 800 000 Kč

50 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

1...134135136...555

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 592 nemovitostí