Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 537 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 609 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

U Pekárny 1047, Havlíčkův Brod

4 890 000 Kč

78 871 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

1...133134135...554

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 609 nemovitostí