Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

5 560 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 73 m²

Čeperka 125, Chrast

999 000 Kč

16 650 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 564 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 957 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

33 077 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 517 m²

Svatoňovice 65, Svatoňovice

3 700 000 Kč

43 529 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1081 m²

Opatovice I, okres Kutná Hora

3 350 000 Kč

18 611 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 364 m²

Stejskalova, Brno

14 000 000 Kč

87 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lidická tř., České Budějovice

5 690 000 Kč

5 590 000 Kč

83 433 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Klášteře, Beroun-Centrum

6 190 000 Kč

5 999 000 Kč

146 317 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Třebějice 25, Třebějice

5 400 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Červená Voda, okres Ústí nad Orlicí

4 171 153 Kč

80 214 Kč/m2

1...424344...556

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 564 nemovitostí