Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 597 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

U Nemocnice, Frýdek-Místek

2 890 000 Kč

74 103 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 879 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Populární

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Velká Michalská, Znojmo

14 990 000 Kč

45 982 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 105 m²Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²
Prodej bytu 3+1 105 m²

Prodej bytu 3+1 105 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

5 190 000 Kč

49 429 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Ježkova 1343/2, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

2 600 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1119 m²Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

5 809 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 20723 m²Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Mikulovice, okres Znojmo

7 253 050 Kč

4 500 000 Kč

217 Kč/m2

1...202122...560

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 879 nemovitostí