Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 602 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

10 690 000 Kč

50 664 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 908 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Gen. Janouška 2822/1, Ostrava - Moravská Ostrava

3 400 000 Kč

48 571 Kč/m2

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Sadová 940/51, Karlovy Vary

8 814 750 Kč

7 850 000 Kč

68 261 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 574 m²

Řehenice, okres Benešov

2 200 000 Kč

59 459 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Populární

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+1 56.5 m²Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Mlýnská 743/19, Ivanovice na Hané

3 090 000 Kč

54 690 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...212223...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 908 nemovitostí