Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 641 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 061 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 1290 m²

Razová, okres Bruntál

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Skupova, Plzeň

5 100 000 Kč

83 607 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

U Borských kasáren 2986/3, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 900 000 Kč

121 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Šenov u Ostravy

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
1...555657...565

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 061 nemovitostí