Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

5 621 nemovitostí

doporučené

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 890 000 Kč

67 549 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 935 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Tyršova 81/30, Kuřim

13 900 000 Kč

39 714 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Lísky 2, Chvalnov-Lísky

12 990 000 Kč

37 114 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Zákostelí 64, Kralice na Hané

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Kelčice 141, Vranovice-Kelčice

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 2871 m²

Zelená Lhota 69, Nýrsko

11 990 000 Kč

41 345 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Komořanská 3117/4, Most

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

58 293 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Kundratická 4495, Chomutov

3 390 000 Kč

51 364 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Chomutovská 1248, Kadaň

1 950 000 Kč

38 235 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...616263...563

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 935 nemovitostí