Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 667 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Pec pod Sněžkou 315, Pec pod Sněžkou

10 900 000 Kč

145 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 125 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Neumannova 2628/20, Aš

1 400 000 Kč

35 897 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Podhradí, okres Cheb

1 028 500 Kč

1 022 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Březohorská 453, Příbram VII

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 3044 m²

Krompach 48, Krompach

6 990 000 Kč

33 445 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 101 m²Prodej bytu 4+kk 101 m²
Prodej bytu 4+kk 101 m²
Prodej bytu 4+kk 101 m²

Prodej bytu 4+kk 101 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

16 000 000 Kč

158 416 Kč/m2

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

10 000 000 Kč

147 059 Kč/m2

1...131132133...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 125 nemovitostí