Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

5 666 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 39 m², pozemek 100 m²Prodej chalupy 39 m², pozemek 100 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 100 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 100 m²

Prodej chalupy 39 m², pozemek 100 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 125 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav

3 390 000 Kč

96 857 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Borečkova, Praha

9 990 000 Kč

118 929 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Měchnovská, Chodov, Praha

7 800 000 Kč

216 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1562 m²Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Opava, okres Opava

4 499 000 Kč

2 880 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Lužany, okres Jičín

1 912 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 615 m², pozemek 684 m²

Palackého 1297/29, Jihlava

22 000 000 Kč

35 772 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 220 000 Kč

6 333 Kč/m2

1...132133134...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 125 nemovitostí