Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

5 574 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Morušová, Šenov

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 891 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 834 m²

Kozmice 22, Kozmice

6 490 000 Kč

24 583 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 17154 m²Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Jaroměř, okres Náchod

12 007 800 Kč

700 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 4954 m²Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

5 200 000 Kč

1 050 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

K Šemberku 128, Staré Hodějovice

10 490 000 Kč

101 845 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

tř. Těreškovové, Karviná

1 859 000 Kč

34 426 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
1...515253...558

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 891 nemovitostí