Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

5 576 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Plzeňská, Cerhovice

7 490 000 Kč

28 052 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 893 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Na Jílech, Česká Lípa

3 250 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1155 m²Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²
Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Prodej stavebního pozemku 1155 m²

Vydří, okres Jindřichův Hradec

1 600 000 Kč

1 385 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

K. Čapka, Kopřivnice

2 950 000 Kč

59 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U Kasáren, Dašice

6 190 000 Kč

84 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Purkyňova 3030/35d, Brno - Královo Pole

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Lehovecká 1145/1, Praha 14 - Hloubětín

10 200 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
1...525354...558

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 893 nemovitostí