Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

5 579 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U Kasáren, Dašice

6 190 000 Kč

84 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 910 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Purkyňova 3030/35d, Brno - Královo Pole

9 300 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Lehovecká 1145/1, Praha 14 - Hloubětín

10 200 000 Kč

188 889 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Dr. Milady Horákové 160/3, Liberec IV-Perštýn

7 950 000 Kč

82 813 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

26 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Dobeš
Realitní kancelář: VIKY REAL
Realitní makléř: Jiří Dobeš

Jiří Dobeš

4.7

Realitní kancelář: VIKY REAL
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Na nivách 1124/26, Praha 4 - Michle

10 990 000 Kč

150 548 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 10487 m²Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²
Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Prodej stavebního pozemku 10487 m²

Hamr na Jezeře, okres Česká Lípa

12 490 000 Kč

1 191 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 650 000 Kč

2 645 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...535455...558

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 910 nemovitostí