Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 738 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 56 m²Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²
Prodej bytu 1+1 56 m²

Prodej bytu 1+1 56 m²

Slovanská 1628/16, Aš

1 999 999 Kč

35 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 495 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lipová 160, Český Krumlov - Domoradice

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Stará Kysibelská 90/38, Karlovy Vary - Drahovice

3 500 000 Kč

52 239 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Chleborádova 28/5, Brno - Dolní Heršpice

15 790 000 Kč

80 152 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Polešovice, okres Uherské Hradiště

6 220 000 Kč

62 200 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Krhanická 719/25, Praha 12 - Kamýk

10 054 000 Kč

170 407 Kč/m2

1...147148149...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 495 nemovitostí