Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 680 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 232 m²

Vrlova 2853/10, Prostějov

8 250 000 Kč

45 330 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 307 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2068 m²Prodej stavebního pozemku 2068 m²
Prodej stavebního pozemku 2068 m²
Prodej stavebního pozemku 2068 m²

Prodej stavebního pozemku 2068 m²

Velký Šenov - Janovka, okres Děčín

2 190 000 Kč

1 059 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej bytu 4+1 154 m²Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²

Prodej bytu 4+1 154 m²

Sadová 956/28, Karlovy Vary

5 700 000 Kč

4 850 000 Kč

31 494 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

12 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nebovidy, okres Brno-venkov

12 890 000 Kč

11 490 000 Kč

135 176 Kč/m2

Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Hradčany 88, Chlumčany

9 999 000 Kč

44 440 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

9, Tochovice

4 990 000 Kč

31 188 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2015 m²Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Hodonín

6 990 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Čížkovice, okres Litoměřice

2 603 060 Kč

1 570 Kč/m2

1...497498499...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 307 nemovitostí