Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

5 657 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 963 m²Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²

Prodej stavebního pozemku 963 m²

Nad Koupalištěm, Rakovník

3 370 500 Kč

3 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 264 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Borovinka ev. č. 32, Hradec Králové

5 250 000 Kč

5 042 500 Kč

77 577 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Střítež, okres Jihlava

2 890 000 Kč

4 516 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Libeř, okres Praha-západ

24 500 000 Kč

22 900 000 Kč

84 815 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 4+kk 108 m²Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²

Prodej bytu 4+kk 108 m²

Nad Závěrkou 492/11, Praha 6 - Břevnov

22 990 000 Kč

22 490 000 Kč

208 241 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Lazsko

3 750 000 Kč

1 834 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...498499500...566

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 264 nemovitostí