Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

5 629 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Purkyňova 2529/89, Brno - Královo Pole

7 490 000 Kč

122 787 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 051 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Nad Přehradou, Bílovec

6 990 000 Kč

30 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Domažlická, Praha

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

162 558 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Kamenná, Chomutov

1 792 000 Kč

29 867 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

Alena Ludvíková a Pavel Kysilko

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

43 605 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 173 m²Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²

Prodej bytu 4+kk 173 m²

Ondříčkova 911/10, Liberec I-Staré Město

10 400 000 Kč

60 116 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Haškova 140/3, Brno - Lesná

8 100 000 Kč

122 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6090 m²Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Ovčáry, okres Mělník

13 990 000 Kč

2 297 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Jaromíra Matuška 55/13, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 550 000 Kč

68 939 Kč/m2

1...321322323...563

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 051 nemovitostí