Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

5 695 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 430 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Šafaříkova, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

54 658 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 936 m²Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²

Prodej stavebního pozemku 936 m²

Sokolská, Mratín

7 499 000 Kč

8 012 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Třeština, okres Šumperk

5 990 000 Kč

33 278 Kč/m2

Prodej domu 140 m²Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²
Prodej domu 140 m²

Prodej domu 140 m²

28, Vrbno nad Lesy

4 450 000 Kč

31 786 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Stará 27, Stráž nad Nisou - Svárov

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

43 267 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²
Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Prodej chalupy 113 m², pozemek 222 m²

Zálesí 15, Zálesí

899 000 Kč

7 956 Kč/m2

1...365366367...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 430 nemovitostí