Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

5 715 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 414 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²
Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

Prodej bytu 3+kk 118.3 m²

U hranic 3221/16, Praha 10 - Strašnice

17 990 000 Kč

152 071 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 417 m²

Vinohrady 74/4, Praha 16 - Radotín

31 990 000 Kč

29 999 999 Kč

122 449 Kč/m2

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 865 m²

Lažany, okres Liberec

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

52 714 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

10 124 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1388 m²Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Dubí, okres Teplice

1 790 000 Kč

1 290 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

1 290 000 Kč

17 917 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

1...396397398...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 414 nemovitostí