Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

5 706 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 332 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 2055 m²

Nový Vojířov 10, Nová Bystřice

4 750 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Chářovská, Krnov

2 290 000 Kč

41 636 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

U Silnice, Přerov

5 800 000 Kč

5 690 000 Kč

29 947 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 92 m²

Nemyslovice 1, Nemyslovice

2 490 000 Kč

1 900 000 Kč

42 222 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2627 m²Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

5 750 000 Kč

2 189 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Šárka, Prostějov

4 056 000 Kč

62 400 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tržiště 380/29, Karlovy Vary

8 750 000 Kč

171 569 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²
Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Prodej domu 58 m², pozemek 544 m²

Josefa Bejčka 1514, Kladno - Švermov

7 950 000 Kč

6 490 000 Kč

111 897 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

1...401402403...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 332 nemovitostí