Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

5 706 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1097 m²

Lesov 57, Sadov

8 200 000 Kč

6 895 000 Kč

46 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 402 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 846 m²

Krupá 160, Krupá

12 887 200 Kč

84 784 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Na Zlaté stoce 1596/10a, České Budějovice 2

3 250 000 Kč

104 839 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING

Populární

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Pertoltice, okres Liberec

6 500 000 Kč

6 100 000 Kč

31 282 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 894 m²Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m²

Prodej stavebního pozemku 894 m²

Raspenava

1 290 000 Kč

1 443 Kč/m2

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 395 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

999 000 Kč

849 000 Kč

30 321 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Revoluční 549/15, Tvrdonice

3 490 000 Kč

26 846 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 60 m²Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²
Prodej bytu 3+1 60 m²

Prodej bytu 3+1 60 m²

třída Dukelských hrdinů 1009, Jáchymov

2 399 000 Kč

39 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Hábova 1563/6, Praha 13 - Stodůlky

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

1...373839...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 402 nemovitostí