Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 699 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 690 000 Kč

113 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 498 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Uničov, okres Olomouc

2 909 270 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1036 m²Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Uničov, okres Olomouc

3 097 640 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 1506 m²

Nový Bor, okres Česká Lípa

8 990 000 Kč

8 750 000 Kč

98 315 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 570 000 Kč

2 399 000 Kč

2 399 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+1 78 m²Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²
Prodej bytu 2+1 78 m²

Prodej bytu 2+1 78 m²

Sadová 174, Dolní Poustevna

1 390 000 Kč

1 250 000 Kč

16 026 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 898 m²

Pašťalkova 324, Velké Poříčí

5 250 000 Kč

5 000 000 Kč

23 810 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

Libočany 178, Libočany

3 250 000 Kč

47 794 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Svitavy, okres Svitavy

1 696 800 Kč

1 450 000 Kč

32 955 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Hartigova 2616/240, Praha 3 - Žižkov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

135 571 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
1...104105106...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 498 nemovitostí