Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 727 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1162 m²

Na Hampuši, Střelná, Košťany

8 395 000 Kč

8 000 000 Kč

47 059 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 387 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Vladislav 80, Vladislav

4 690 000 Kč

73 281 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 950 000 Kč

2 570 000 Kč

2 570 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Klatovy, okres Klatovy

3 806 400 Kč

4 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 409 m²

Hostomice

6 999 000 Kč

6 190 000 Kč

23 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej bytu 4+kk 118 m²Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²

Prodej bytu 4+kk 118 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

17 900 000 Kč

9 900 000 Kč

83 898 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 4+kk 65 m²Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²
Prodej bytu 4+kk 65 m²

Prodej bytu 4+kk 65 m²

Slavče 30, Slavče

1 380 000 Kč

21 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 958 m²

Lužnice 202, Lužnice

9 750 000 Kč

36 654 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2428 m²Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²
Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Prodej stavebního pozemku 2428 m²

Milířská, Jeřmanice

14 932 200 Kč

6 150 Kč/m2

1...122123124...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 387 nemovitostí