Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 209 m²Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²
Prodej domu 209 m²

Prodej domu 209 m²

149, Rabštejnská Lhota

11 290 000 Kč

54 019 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 419 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 468 m²

Brašovská ulička 250, Týn nad Vltavou

6 999 000 Kč

47 612 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 309 m², pozemek 389 m²

17. listopadu 78, Ústí nad Orlicí

15 000 000 Kč

48 544 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Třtice 80, Třtice

10 900 000 Kč

86 508 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Trojanovice, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

3 322 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

1...123124125...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 419 nemovitostí