Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 728 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1456 m²Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Jarošov nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec

2 480 000 Kč

1 703 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 494 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

23 900 000 Kč

143 976 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 193 m²

Lažínská, Moravské Budějovice

6 055 500 Kč

6 049 000 Kč

45 142 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

3 982 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 352 m²

Školní náměstí 279, Město Touškov

11 990 000 Kč

62 124 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

1...128129130...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 494 nemovitostí