Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 733 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Dobronice 11, Tavíkovice

1 499 000 Kč

15 779 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 537 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 990 000 Kč

2 595 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23124 m²Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Velký Beranov, okres Jihlava

31 564 260 Kč

1 365 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 89 m²Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²
Prodej bytu 2+1 89 m²

Prodej bytu 2+1 89 m²

Jiráskova, Chrast, Chrast

3 900 000 Kč

2 900 000 Kč

32 584 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Mahlerova 1956/3, Jihlava

4 245 000 Kč

4 025 000 Kč

82 143 Kč/m2

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 73 m²Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m²

Prodej bytu 2+kk 73 m²

Zborovská 814/19, Praha 5 - Smíchov

10 090 000 Kč

138 219 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Čs. armády, Hlučín

5 290 000 Kč

77 794 Kč/m2

1...134135136...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 537 nemovitostí