Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 730 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 473 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Rejchova 4987/11, Jihlava

8 890 000 Kč

79 375 Kč/m2

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Vážany, okres Vyškov

7 350 000 Kč

20 646 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²

K Prokopávce 666/8, Plzeň 1 - Bolevec

12 000 000 Kč

98 361 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Matušova 37/3, Rumburk 1

1 489 000 Kč

38 179 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Podhorská 91/13, Praha 5 - Motol

5 990 000 Kč

206 552 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 307 m²

Zahradníčkova 1118/2, Praha 5 - Košíře

38 999 000 Kč

161 153 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Vyklantice, okres Pelhřimov

17 999 000 Kč

47 366 Kč/m2

1...135136137...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 473 nemovitostí