Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 730 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 473 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Sokolovská, Praha

6 990 000 Kč

241 034 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Gebauerova 902/11, Ostrava - Přívoz

2 800 000 Kč

36 842 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Kamencoch, Vsetín

3 190 000 Kč

77 805 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Markova, Ostrava

3 490 000 Kč

77 556 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Zelená 2671/45, Ostrava - Moravská Ostrava

3 490 000 Kč

77 556 Kč/m2

1...136137138...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 473 nemovitostí