Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 721 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 520 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 750 000 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 908 m²Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²

Prodej stavebního pozemku 908 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 717 936 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Zárubecká, Ostrava

3 550 000 Kč

69 608 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Ciolkovského, Karviná

2 290 000 Kč

38 167 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1138 m²Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²
Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Prodej stavebního pozemku 1138 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 190 000 Kč

1 924 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Buzice 3, Buzice

13 800 000 Kč

17 922 Kč/m2

1...150151152...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 520 nemovitostí