Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 672 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3658 m²Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²
Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Prodej stavebního pozemku 3658 m²

Rybniště, okres Děčín

1 829 000 Kč

500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 415 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2488 m²Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Dolní Lutyně, okres Karviná

2 239 200 Kč

900 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

U Školky 699, Sedlčany

4 200 000 Kč

3 820 000 Kč

70 741 Kč/m2

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Na Tržišti, Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

10 490 000 Kč

90 431 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 568 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

14 490 000 Kč

114 094 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Puklice, okres Jihlava

2 872 270 Kč

3 490 Kč/m2

1...194195196...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 415 nemovitostí