Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 695 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 793 m²

Nová Ves pod Pleší, okres Příbram

15 690 000 Kč

112 071 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 458 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Puklice, okres Jihlava

2 872 270 Kč

3 490 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Radouňova 2683/28, Praha - Stodůlky

8 770 000 Kč

8 500 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

2 349 000 Kč

123 632 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Vilapark 493, Brodek u Prostějova

11 700 000 Kč

11 200 000 Kč

76 712 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Sídliště 1. máje 1147, Strakonice I

3 790 000 Kč

62 131 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Čisovice, okres Praha-západ

4 250 000 Kč

4 965 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

1...195196197...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 458 nemovitostí