Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 754 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 593 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Račice 24, Račice

3 150 000 Kč

24 231 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

U Tvrze 1547/10, Děčín VI-Letná

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1913 m²Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Drachkov, okres Strakonice

3 990 000 Kč

2 086 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Sepekov, okres Písek

4 400 000 Kč

3 990 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Arnošta Valenty, Praha

9 420 000 Kč

200 426 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Dolní Rychnov, okres Sokolov

3 363 500 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Ďáblická 161/8, Praha - Ďáblice

8 440 000 Kč

7 999 000 Kč

163 245 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Krakovská, Kralupy nad Vltavou

4 200 000 Kč

105 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

1...217218219...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 593 nemovitostí