Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 751 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 622 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Krásná Lípa 169, Šindelová

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

30 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8439 m²Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

7 500 000 Kč

889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

4 200 000 Kč

4 066 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Stará Kysibelská, Karlovy Vary

4 290 000 Kč

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²
Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Prodej chaty 85 m², pozemek 802 m²

Malenovice, okres Frýdek-Místek

4 390 000 Kč

51 647 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 96 m²Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²
Prodej bytu 4+kk 96 m²

Prodej bytu 4+kk 96 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

9 900 000 Kč

103 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1077 m²Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²
Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Prodej stavebního pozemku 1077 m²

Chodouň, Beroun

4 990 000 Kč

4 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5827 m²Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

5 490 000 Kč

4 999 999 Kč

858 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Na Vyhlídce, Studénka

6 499 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

1...218219220...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 622 nemovitostí