Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 775 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1082 m²Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²
Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Prodej stavebního pozemku 1082 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 921 400 Kč

2 700 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 696 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 235 m²

Cihelná 81, Týn nad Vltavou - Malá Strana

4 575 000 Kč

65 357 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 3310 m²

Rynartice 88, Jetřichovice

4 750 000 Kč

32 534 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 696 m²Prodej domu 239 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 696 m²

Na Bořích, Zadní Třebaň

13 400 000 Kč

56 067 Kč/m2

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Hřiměždice 139, Hřiměždice

10 950 000 Kč

33 692 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 100 m²Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²
Prodej bytu 2+1 100 m²

Prodej bytu 2+1 100 m²

Nučice, okres Praha-východ

10 200 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Nučice, okres Praha-východ

4 500 000 Kč

104 651 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Honzíkova, Praha

16 877 500 Kč

141 828 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Erbenova 2061, Písek - Budějovické Předměstí

3 099 000 Kč

96 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

1...289290291...578

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 696 nemovitostí