Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 695 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 929 m²

Krtská, Jesenice

2 750 000 Kč

45 082 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 458 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Podsedky, Prušánky

7 620 000 Kč

51 486 Kč/m2

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²
Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Prodej chaty 89 m², pozemek 169 m²

Kamýk nad Vltavou, okres Příbram

1 590 000 Kč

17 865 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej bytu 3+1 127 m²Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²
Prodej bytu 3+1 127 m²

Prodej bytu 3+1 127 m²

Švermova, Nová Bystřice

4 090 000 Kč

32 205 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 103 m²

Luka pod Medníkem ev. č. 172, Jílové u Prahy

1 950 000 Kč

24 375 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 481 m²

Újezd, okres Olomouc

3 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Rejchova 4987/11, Jihlava

8 890 000 Kč

79 375 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Zábělská, Plzeň

4 790 000 Kč

92 115 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Málek
Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Realitní makléř: Ondřej Málek

Ondřej Málek

5.0

Realitní kancelář: MAX Reality Service - realitní kancelář
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 1 m²

Mokrá-Horákov, okres Brno-venkov

2 340 000 Kč

29 250 Kč/m2

1...301302303...570

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 458 nemovitostí