Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 672 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Milady Horákové 321/8, Brno - Zábrdovice

4 380 000 Kč

132 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 415 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 400 m²

České Vrbné, České Budějovice

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 285 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

2 100 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 259 m²

Kadov, okres Strakonice

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 802 m²

Solany 82, Děčany

2 999 000 Kč

34 080 Kč/m2

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav

3 390 000 Kč

96 857 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Dostojevského 2132/24, Opava - Předměstí

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

1...302303304...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 415 nemovitostí