Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 755 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 606 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 395 m²

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav

3 390 000 Kč

96 857 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Dostojevského 2132/24, Opava - Předměstí

4 480 000 Kč

58 947 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 401 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Městec Králové

4 250 000 Kč

40 476 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+1 45 m²Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²
Prodej bytu 2+1 45 m²

Prodej bytu 2+1 45 m²

Spojovací 1314, Milovice - Mladá

4 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 98 m²Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²
Prodej bytu 3+1 98 m²

Prodej bytu 3+1 98 m²

M. Ryšky 832, Orlová - Poruba

1 980 000 Kč

20 204 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...305306307...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 606 nemovitostí