Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

5 674 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Tovární, Záblatí, Bohumín

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

42 308 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 328 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Horáčkova 1208, Praha

10 990 000 Kč

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1422 m²

Citice, okres Sokolov

4 950 000 Kč

23 239 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Černé Údolí 3, Benešov nad Černou

3 150 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 262 m²

Za Dvořáků 935, Roudné

10 990 000 Kč

76 853 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²
Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Prodej domu 331 m², pozemek 637 m²

Kosořská, Praha

24 900 000 Kč

75 227 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

1. máje 1267, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

1 900 000 Kč

27 536 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 5+1 85 m²Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²
Prodej bytu 5+1 85 m²

Prodej bytu 5+1 85 m²

Vackova, Liberec

5 240 000 Kč

4 990 000 Kč

58 706 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Limuzská 530/37, Praha 10 - Malešice

7 900 000 Kč

7 800 000 Kč

165 957 Kč/m2

1...417418419...568

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 328 nemovitostí