Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 46 mil. Kč

Do 46 mil. Kč

5 760 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Drnholec, okres Břeclav

4 700 000 Kč

4 600 000 Kč

5 644 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 584 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Podmyče, okres Znojmo

4 000 000 Kč

2 625 000 Kč

10 294 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Petráveč, okres Žďár nad Sázavou

2 999 000 Kč

2 799 000 Kč

2 934 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

8 250 000 Kč

31 731 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1645 m²Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²
Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Prodej stavebního pozemku 1645 m²

Bžany, okres Teplice

3 536 750 Kč

2 150 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

7 382 300 Kč

123 038 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 771 m²

Jabloňová, Valeč

4 150 000 Kč

3 590 000 Kč

22 438 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

1...269270271...576

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 584 nemovitostí